smartcars slovakia  o nás  smartiky  smartaci  akcie  partneri Diskusne forum

Naši partneri, sponzori a podporovatelia

   Spoločnosť Mercedes-Benz Slovakia je generálnym zastúpením pre vozidlá z portfólia automobilky Daimler. Je partnerom nie len na cestách, ale aj pri najrôznejších akciách pre všetkých milovníkov vozidiel smart! Dlhodobo podporuje smart klub smartcars Slovensko, a pripravuje rôzne akcie pre členov nášho klubu.

   Spoločnosť Team Dynamics Slovakia, s. r. o. je zastúpením anglického výrobcu ľahkých zliatinových diskov. Pretekárske tímy po celom svete s nimi vyhrávajú súťaže a ich kvalitu neustále overujú automobilové preteky – seriál FIA BTCC (British Touring Car Championship). Team Dynamics ponúka špeciálne hliníkové disky pre mestské vozidlá Smart. Preto sme sa spojili a pre členov prinášame zľavy už pri prvej objednávke vo výške 7 percent. Štýlové 16-palcové elektróny vážia len okolo 6,5 kg/ks. Všetko potrebné o hliníkových diskoch Team Dynamics Smartie nájdete tu.

   Personalizujte si svoj smart vlastnými nálepkami! Firma smartsticker vyrobý špeciálne pre vás nálepky podľa vašeho želania namiesto orignál nálepiek z vašeho smarta.   Jefta Service24 je balík asistenčných služieb pre všetkých vodičov s vozidlami do 3.5t, ktorý zahŕňa celoročnú komplexnú a neobmedzenú starostlivosť v prípade nehody, poruchy vozidla, nedostatku paliva, defektu, či inej nepríjemnosti bez ďalšieho doplácania. Pre členov klubu platia špeciálne ceny!   Navštívte stránky drobnostky.com, kde nájdete rôznu bižutériu, usb klúče, obaly, oblečenie a mnoho ďalších drobnôstok. Členovia smartcars slovakia môžu využiť zľavu 10% na bižutériu a 5% na ostatný tovar.